Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiana tras przejazdu autobusów MZK

W związku z kolejnymi etapami prac drogowych na remontowanej drodze wojewódzkiej nr 713 (zamknięcie od 9 maja br. ulic: Mościckiego i Mireckiego, wprowadzenie ruchu wahadłowego na Rondzie R. Dmowskiego, prace drogowe na skrzyżowaniu ulic Nowy Port i Mireckiego) do odwołania ulegają zmianie trasy przejazdu autobusów linii nr: 3, 6, 8, 9, 12 i 36.

Trasy objazdowe dla linii:

- nr 3 - w kierunku centrum dla kursów od pętli Ludwikowa Jana przejazd ulicami: Ludwikowska, Robotnicza, św. Antoniego;

- nr 6 - w kierunku centrum przejazd od Niskiej ulicami: B. Głowackiego, św. Antoniego;

- nr 8 - w kierunku centrum przejazd ulicą św. Antoniego (trasa bez przejazdu ulicami: B. Głowackiego i Mościckiego);

- nr 9 - w kierunku do pętli Nowy Port przejazd od św. Antoniego ulicami: Mazowiecka, Jałowcowa, Niska;

- w kierunku Białobrzeg (lub do pętli Jana) od ul. św. Antoniego przejazd ulicami: A. F. Modrzewskiego, Robotniczą, Ludwikowską;

- nr 12 - dla kursów od pętli Jana przejazd ulicami: Ludwikowska, Robotnicza, św. Antoniego;

- nr 36 - w kierunku centrum od Białobrzeg przejazd od ul. Radomskiej ulicami: Ludwikowska, Robotnicza, św. Antoniego.

Trasy obowiązują dla obu kierunków. Przystanki przy ul.: Niskiej i B. Głowackiego obsługiwane tylko przez linię nr 6. Przystanki przy ulicy Mościckiego nie będą obsługiwane do odwołania. Na wyznaczonych trasach objazdowych obowiązują wszystkie przystanki. Możliwe są drobne korekty kursów początkowych w związku z objazdami.

Uwaga: prace drogowe na Rondzie Dmowskiego zaplanowane są na okres 2 tygodni. Po zakończeniu prac na skrzyżowaniu ulic Nowy Port i Mireckiego (wg zapowiedzi Wykonawcy prac) od soboty 14 maja autobusy linii nr 3, 12 powrócą na stałe trasy a linie nr 9 i 36 kursowały będą ulicami: Nowy Port, Niską, Jałowcową, Mazowiecką do św. Antoniego i dalej b/z.
Źródło: MZK w Tomaszowie Mazowieckim

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij