Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wygrali komputery

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego wygrali Mobilną Pracownię Komputerową w Ogólnopolskim konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” organizowanym przez NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy) w ramach projektu OSE - Ogólnopolska Sieć Edukacyjna.

To już kolejny sukces uczniów JEDYNKI i kolejna MPK (Mobilna Pracownia Komputerowa) w tej szkole - w 2021 roku pierwsza pracownia trafiła do uczniów w wygranym konkursie propagującym wiedzę na temat Funduszy Norweskich.

Dzięki wygranej do szkoły trafi mobilna szafa, składająca się z 16 laptopów zapewniająca możliwość przechowywania oraz zasilania przedmiotowych laptopów. Zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie umożliwiające zarządzanie przez nauczyciela pracami prowadzonymi przez uczniów oraz interaktywny monitor wraz z mobilnym stojakiem, umożliwiający prezentowanie wyników pracy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij