Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Świąteczne paczki trafiły do seniorów

Po raz kolejny ponad 250 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzymało przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znalazły się m.in. produkty żywnościowe, a także artykuły chemiczne i słodycze.

Do paczek zostały dołączone również kartki z życzeniami. Trafiły one do osób wytypowanych m.in. przez tomaszowskie organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne działające na rzecz seniorów.

W zbieranie produktów niezbędnych do przygotowania paczek zaangażowali się rodzice i uczniowie szkół podstawowych z terenu naszego miasta, za co serdecznie i gorąco dziękujemy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij