Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ślizgawkowy maraton w Arenie Lodowej

Za nami naprawdę intensywny weekend w Arenie Lodowej. Zakończył się prawdziwy ślizgawkowy maraton z aż trzema wyjątkowymi, tematycznymi ślizgawkami.

Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada spędziliśmy w wyjątkowym stylu, bo na specjalnej Ślizgawce Niepodległościowej. Tor przybrał biało-czerwone barwy i w radosnej atmosferze uczciliśmy ten ważny dla nas dzień. Nie zabrakło konkursu na patriotyczne ubranie.

Sobotni wieczór przywitaliśmy podróżą na Dziki Zachód. Nie zabrakło niespodzianki. Podczas ślizgawki wystąpiły podopieczne PASJA Aerial Studio, które zaprezentowały pokaz akrobatyki powietrznej. Kowboje i kowbojki uczestniczący w ślizgawce zdobyli za swoje przebrania nagrody i upominki. Zabawa była wyśmienita.

Z kolei w niedzielę już po raz czwarty ślizgaliśmy się dla zwierzaków ze Schroniska w Tomaszowie Mazowieckim. W ten wyjątkowy wieczór bilet kosztował jedynie 10 zł z czego aż 5 zł zostanie przekazane na zakup najpotrzebniejszych rzeczy. Nasi goście spisali się na medal i licznie wsparli tę inicjatywę.

To jednak nie koniec emocji w Arenie Lodowej. Już niedługo kolejne ciekawe wydarzenia. Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij