Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Thomasa Andersa w Arenie

5 października o godzinie 18 wystąpi w Arenie Lodowej Thomas Anders z Modern Talking! Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na ten wyjątkowy koncert!
Thomas Anders to niemiecki wokalista, kompozytor i producent muzyczny, znany przede wszystkim jako członek duetu Modern Talking. Rozpoczął swoją solową działalność po rozpadzie grupy w 1987 roku i koncertuje do dziś na całym świecie. Jesienią usłyszymy jego najpopularniejsze solowe kawałki i największe hity Modern Talking.

Bilety można już zakupić poprzez serwis Biletyna: https://bilety.io/UgplF

Dostępne są one w kilku wariantach:

Płyta A
Płyta B

Strefy te oferują komfortowe warunki i niższą cenę biletu przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrych warunków akustycznych i wizualnych. Trybuny Strefa trybun pozwala na cieszenie się wysokim komfortem i doznaniami artystycznymi z nieco dalszej odległości, ale z wyższego punktu niż pozostałe strefy.

Płyta A EE

Zakupienie biletów w tej strefie upoważnia do wcześniejszego (30 minut przed otwarciem bramek dla pozostałych stref) wejścia do wyznaczonej przestrzeni i zajęcia najlepszego miejsca, bliżej sceny.

FAN

Bilety Fan zapewniają jedne z najlepszych doznań akustycznych i wizualnych. Strefa ta umiejscowiona jest blisko sceny i została stworzona z myślą o fanach artysty.

VIP

Ekskluzywna strefa, która ucieszy największego fana artysty. Jej położenie tuż przed sceną zapewnia niepowtarzalne doznania muzyczne i wizualne. Umiejętnie wyznaczona przestrzeń pozwoli na swobodne i komfortowe przeżywanie koncertu.

UWAGA: Zakup przez aplikację mobilną Biletyna możliwy jest bez opłat serwisowych!!!!

Przedsprzedaż potrwa do końca majówki (do 6.05.2024 godzina 12:00) lub do wyczerpania puli miejsc. Warto skorzystać z promocyjnych cen i już jesienią cieszyć się kultowymi brzmieniami, które wypełnią Arenę.

Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij