Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Program rewitalizacji miasta ‒ można zgłaszać opinie i uwagi

Od 5 do 10 grudnia br. trwać będą konsultacje społeczne dotyczące Programu Rewitalizacji Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2016-2020 z perspektywą do roku 2023. Ich celem jest zebranie uwag i opinii mieszkańców związanych z planowanymi zmianami w tym dokumencie.

Tomaszów Mazowiecki panorama


Zgłaszanie uwag  i  opinii odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularza  konsultacji, dostępnego w Wydziale  Inwestycji Urzędu Miasta,  ul.  POW 10/16,  budynek C, I piętro, pokój nr 10 oraz na stronie www.tomaszow-maz.pl w  Strefie  Mieszkańca,  zakładka  Konsultacje  społeczne/Bieżące  konsultacje. Po wypełnieniu można go przekazać: w wersji papierowej  (osobiście  lub  za pośrednictwem poczty) do Urzędu  Miasta w  Tomaszowie Mazowieckim lub w formie elektronicznej na adres e-mail: rewitalizacja@tomaszow-maz.pl. Formularze z datą wpływu po 10.12.2019 r. nie będą rozpatrywane.

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij