Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Powrót do przeszłość 2” – ślizgawka w klimatach PRL

Ślizgawkowych podróży ciąg dalszy! Już 26 listopada o godzinie 18 cofniemy się w czasie. Arena Lodowa zaprasza na drugą edycję „Powrotu do przeszłości”, czyli wyjątkową ślizgawki w stylu PRL. Spodziewajcie się ciekawych atrakcji!

To już druga podróż w przeszłość. Zeszłoroczna edycja wzbudziła duże zainteresowanie, dlatego i w tym roku nie mogło jej zabraknąć w ślizgawkowym harmonogramie. Szykuje się świetna, półtoragodzinna zabawa na lodzie w rytmie największych hitów z PRL.

Na tym jednak nie koniec. Ten klimatyczny wieczór będzie wyjątkową okazją do spojrzenia w przeszłość dzięki ciekawym wystawom PRL-owskich gadżetów i PRL-owskich pojazdów. Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z tymi interesującymi eksponatami.

Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Organizatorzy liczą na stylizację rodem z PRL. Oprócz tego na uczestników czeka również konkurs na najlepszy gadżet związany z PRL. Fotolustro uwieczni ten niezwykły „Powrót do przeszłości”.

Arena Lodowa zaprasza na ślizgawkę rodem z PRL razem z Tomaszowskimi Klasykami oraz z Nocną Jazdą Tomaszów Mazowiecki.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij