Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

MCK zaprasza na zajęcia w nowym roku szkolnym

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przygotowało nową ofertę zajęć na nadchodzący rok szkolny 2023/2024. Będą się one odbywać w placówkach MCK, MCK Tkacz, MCK Browarna oraz MCK Za Pilicą. Przygoda z pasją czeka na Państwa w Miejskim Centrum Kultury.

Zapisy ruszają od 31 sierpnia 2023 r. przez Strefę Zajęć https://www.strefazajec.pl oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 (kamienica starego sądu, I piętro). Zapraszamy!

W ofercie znaleźć można zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Będą to nauka gry na instrumentach, zajęcia literackie, teatralne, kabaretowe, muzyczne, wokalne, taneczne, plastyczne i artystyczne, sportowe i rekreacyjne oraz wiele, wiele innych. Więcej informacji na stronie www.mck-tm.pl.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij