Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Kręglarze Pilicy z medalami Mistrzostw Polski Juniorów

Podczas Mistrzostwa Polski Juniorów w kręglarstwie w konkurencji indywidualnej, par oraz drużynowej juniorzy Pilicy okazali się kolejny raz najlepsi w kraju.

KS Pilica był reprezentowany jedynie przez troje zawodników: Julię Sidło, Mateusza Goździka i Szymona Kosza. W czasie rozgrywanych 23-24.04. MPJ w Tarnowie Podgórnym Julia Sidło została nową indywidualną mistrzynią Polski, Mateusz Goździk ponownie został mistrzem Polski (obronił tytuł z zeszłego roku, a ponadto z Szymonem Koszem zdobył także mistrzostwo w parze). Julia również zdobyła wice mistrzostwo w parze z Nicolettą Dudziak z Polonii 1912 Leszno (i jako wypożyczona zawodniczka do Alfy-Vector Tarnowo Podgórne brązowy medal drużynowych MPJ). Mateusz i Szymon wraz z zawodnikami Wrzosu Sieraków zostali również drużynowymi mistrzami Polski.

Cała trójka otrzymała powołania na mistrzostwa świata które już w maju odbędą się w Elvie w Estonii. Ogólny dorobek MPJ to 4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal, a także 53 pkt. SSM. To imponujący wynik jak na 3 osobowy skład. Gratulujemy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij