Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Konkurs Piosenki Religijnej w MCK

Przesłuchania konkursowych utworów religijnych odbyły się we wtorek, 30 maja w Miejskim Centrum Kultury Tkacz, przy ul. Niebrowskiej 50. W Konkursie Piosenki Religijnej organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury pod patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Starosty Tomaszowskiego wzięło udział 30 uczestników.Jury było zachwycone... Podczas przeglądu uczniowie z tomaszowskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych zaprezentowali swój talent wokalny w najpiękniejszych pieśniach religijnych. Uczestnicy byli oceniani przez jury w składzie: Angelika Błaszczyk-Kociela, Anna Niewiadomska, Izabela Dębińska i Robert Kszczot w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-8 oraz szkoły ponadpodstawowe.

Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań muzycznych wśród dzieci i młodzieży, zaprezentowanie umiejętności wokalnych i instrumentalnych, poszerzenie wiedzy o piosence religijnej oraz popularyzacja wartości chrześcijańskich.

Zwycięzców konkursu poznamy już 11 czerwca, podczas Pikniku Rodzinnego z okazji Dni Antoniańskich. Rozstrzygnięcie oraz koncert laureatów odbywać się będzie od godz. 15.30 na schodach sanktuarium św. Antoniego w Tomaszowie Mazowieckim. W imieniu organizatorów - serdecznie zapraszamy!


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij